Ah Nerede Vah Nerede oyuncu kadrosu?

2020-02-01 by No Comments

Ah Nerede Vah Nerede oyuncu kadrosu?

Ah Nerede, 1975 yapımlı Türk romantik komedi filmidir. Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu’nun başrollerini paylaştığı filmdir.

Ah nerede kadın oyuncuları?

Gülşen BubikoğluZehra
Adile NaşitHuriye
Ah Nerede/Actresses

Ah nerede filmindeki Zehra?

Yeşilçam’ın yıldızı Gülşen Bubikoğlu 5 Aralık 1954 yılında İstanbul’da doğdu. Fatih Kız Lisesi’nde eğitim gören Gülşen Bubikoğlu 1971 yılında mezun oldu.

Ah Nerede Vah Nerede filminin konusu?

Yeşilçam’ın en ünlü en güzel filmlerinden biri olan bu filmde; İstanbul’a babaları tarafından okumaları için gönderilen 3 kardeş, okullarını ihmal ederler. Kardeşlerden biri kumar oynar, biri siyasi olaylara karışır, diğeri ise çapkınlık peşinde koşar.

Ah Nerede Vah Nerede Huriye kimdir?

Adile Naşit ve kuzucukları kalıbıyla özdeşleşen ve Yeşilçam’da yoğun olarak anne rolleri canlandıran Adile Naşit, Ah Nerede’de çok istemesine rağmen henüz evlenememiş ve bulduğu her fırsatta katı abisine karşın flörtöz davranmaktan vazgeçmeyen Huriye karakterini canlandırıyor.

Tarık Akan Ah Nerede filmi nerede çekildi?

Yeşilçam klasikleri arasında sayılan Ah Nerede filmi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri Beşiktaş ilçesine bağlı Levent Mahallesi’nde yapıldı. Tarık Akan’ın canlandırdığı Ferit karakterinin evi Peker Sokak’ta bulunan Gök Apartmanı.

Tarık Akan Ah nerede filmi nerede çekildi?

Ah nerede vah nerede çekildi?

Ah Nerede filmi İstanbul’un Levent semtinde çekildi. Tarık Akan’ın ve Gülşen Bubikoğlu’nun bulunduğu apartmanlar Levent’te yer almaktadır. AH NEREDE FİLMİ KONUSU NEDİR? İstanbul’a babaları tarafından okumaları için gönderilen 3 kardeş, okullarını ihmal ederler.

Ah nerede seslendirme?

Oynayanlar
Tarık Akan Ferit Tamam
Mustafa Alabora Cengiz Nezir Seslendirmesi Tamam
Rıza Tüzün Hulusi Kentmen Seslendirmesi Tamam
Hayri Esen Hayati Hamzaoğlu Seslendirmesi Tamam

Ah nerede kardeşler?

Ferit, Murat ve Ömer adlı üç kardeş ailesinden uzakta, İstanbul’da üniversite öğrencisidir. Fakat çapkın ve yakışıklı Ferit kızlarla gezip tozmaktan, Murat kumar oynamaktan, Ömer ise siyasi eylemlere katılmaktan okula gidecek vakit bulamazlar.

Ah Nerede Vah Nerede filmi nerede çekildi?

Ah Nerede Vah Nerede nerde çekildi?